top of page

Prihlás sa aj ty!

Jesenný kurz 2023 je tu

Skús Cirkus

Ešte neviete, či Vás to bude baviť a nechcete sa upísať na celý kurz? Vyberte si možnosť skús cirkus a prihláste sa na prvé 4 hodinu kurzu. Ak sa vám zapáči, môžete si dokúpiť zvyšné lekcie a zostať s nami v kolektíve


Deň: Štvrtok
Čas: 18:30 - 20:00
Miesto: Karloveské centrum kultúry, Molecova 2, Bratislava

Začiatok kurzu: 28.9.2023
Počet lekcií: 4
Cena kurzu: 56 €

 

0 I5D_2979-1024.jpg
I5D_2930-2048.jpg

HULAHOOP Dance

Kurz určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých. 
15+ 
Pre tanečníkov, či nadšencov pohybu, ktorí sa radi učia nové, netradičné pohybové aktivity. Hulahoop totiž nie je len pre deti, či na chudnutie. Tanec s kruhom je kreatívny, zábavný a vizuálne krásny. Na hodinách sa naučíme hoopovať na páse v rôzných pohybových variáciách a postupne pridáme aj iné časti tela - nohy, krk, hrudník. Pri krúžení dostane zabrať naša kondička a pri rôznych trikoch aj naša myseľ. Vďaka laterálnym cvičeniam na rukách si zlepšíme prepojenie ľavej a pravej mozgovej hemisféry. Popracujeme na základných trikoch a jednoduchých prepojeniach. Na začiatku hodiny sa venujeme rozvičke celého tela, rozhýbavaniu kĺbov a hlavne chrbtice.


Deň: Štvrtok
Čas: 18:30 - 20:00
Miesto: Karloveské centrum kultúry, Molecová 2, Bratislava

Začiatok kurzu: 28.9.2023
Počet lekcií: 12
Cena kurzu: 135 €

Hulahoop deti

Pre všetky hravé a inovatívne deti vo veku 7-10 rokov. Dáme si poriadnu rozvičku, naučíme sa hoopovať na bruchu, na krku, na rukách, nohách, ramenách, proste všade, kde sa dá. A to nie len s jedným, ale s dvoma či tromi kruhmi zároveň. Triky a finty sú zábavné a pri tom rozvíjajú pohybové schopnosti, motoriku, balans, silu a kondíciu. Cvičenia sú robené formou hier, ktoré deti bavia a ani nevedia, ako sa pri tom skvele vzdelávajú! Pohyb je totiž bránou k správnemu rozvoju mysle. Sústredím sa na ich vlastnú vnútornú motiváciu niečo dosiahnuť, podporujem ju pochvalami ale aj jasnými cieľmi. Na hodinách podporujem aj deťom vlastnú chuť tvoriť a nechávam im priestor na vymýšlanie - nových hier či tanečných choreografií. 

Tento rok sa kurzy pre deti nekonajú pre nedostatočný záujem. Ak máte záujem, prosím, informujte ma

0 I5D_2797-1024.jpg
bottom of page